Systemy szlifowania metalu sia Abrasives.Niebieski kolor nasypu do obróbki stali konstrukcyjnej, strukturalnej i węglowej.


Przy stali nierdzewnej, kwasoodpornej i tytanie używany jest zielony kolor nasypu.


Metale nieżelazne i stale miękkie szlifujemy materiałami w kolorze czerwonym.


Żeliwo i odlewy, kamień i szkło wymaga materiałów z nasypem w kolorze czarnym.


DORADZTWO
Nasi klienci mogą zawsze wykorzystać nasze doradztwo w zakresie doboru technologii, maszyn, urządzeń i materiałów. Zarówno w swoim zakładzie, jak też w naszych filiach na całym świecie
OBRÓBKA
proces szlifowania przy wykorzystaniu tego systemu charakteryzuje się odpowiednim poziomem zarysowań i jakością powierzchni gwarantującymi spełnienie najbardziej restrykcyjnych norm.
AKCESORIA
Kompletny zestaw akcesoriów systemu obróbki metalu umożliwia optymalne wykorzystanie parametrów narzędzi szlifujących oraz zapewnia bezpieczeństwo pracy.
DOKUMENTACJA
Pełen zakres katalogów, broszur, opracowań i dokumentacji techniczno-ruchowej umożliwia użytkownikowi systemu otrzymanie wszelkich informacji niezbędnych do zachowania właściwych parametrów obróbki.
OPAKOWANIA
Wytrzymałe i praktyczne opakowania do wielokrotnego przerobu są przystosowane do typowych jednostek paletowych i składowania w wielu warstwach. Specjalne jednostki opakowaniowe umożliwiają optymalizację zakupu i magazynowania.
SZKOLENIA
Użytkownicy systemów sia Abrasives mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach, sympozjach i seminariach w naszych Centrach Szkoleniowych na całym świecie.