Innowacje i rozwój NOWEJ, antystatycznej generacji SIAPAN.

Rezultatem kosztownych, długoletnich poszukiwań i prób są nowe, elastyczne, wysokiej jakości taśmy bezkońcowe, reprezentujące zaawansowaną technologię do przemysłowych procesów obróbki płyt wiórowych, pilśniowych, MDF i płyt z włóknem mineralnym.

Jednym z kluczowych elementów nowej antystatycznej kombinacji SIAPAN jest łączenie taśm. Innowacyjne techniczne rozwiązanie sprawiło, że powstał nowy rodzaj mocnych pasów, dających wiele możliwości zastosowań i niewyobrażalne efekty szlifowania wykończeniowego.

DWA KLUCZOWE PRODUKTY DO DWÓCH RODZAJÓW OBRÓBKI

3708 SIAPAN
Antystatyczna taśma do prac wykończeniowych. Nowe komponenty wchodzące w skład płótna i papieru powodują bardzo równą pracę taśmy wraz z doskonałą stabilnością boczną i wysoką elastycznością w kierunku pracy taśmy. Charakterystyka nowego 3708 SIAPAN:

  • gwarancja braku zarysowań
  • generalnie wolny od usterek obraz powierzchni
2718 SIAPAN Z
Antystatyczna wysokowydajna taśma do prac przy bardzo dużym obciążeniu i maksymalnej wydajności obróbki. Nowy 2718 SIAPAN Z ogranicza do minimum zużycie trzewika szlifierskiego i gwarantuje boczną stateczność chroniac przed powstaniem zarysowań wzdłużnych.
Charakterystyka nowego 2718 SIAPAN Z:
  • niezaprzeczalna wydajność
  • boczna stateczność
  • generalnie wolny od usterek obraz powierzchni
  • zastosowanie bez komplikacji
Nowa antystatyczna generacja SIAPAN zadowoli Cię dzięki swojemu:
1. Efektowi końcowemu szlifowania i wydajności
2. Unikalnym łączeniom pasów