Przyjazne środowisku produkty sia Abrasives:
Twoje zdrowie nie ma ceny


Najlepsze możliwe systemy odpylające są jednym z najważniejszych elementów w przemyśle drzewnym. Systemy odpylające nie są jednak w stanie rozwiązać wszystkich problemów dotyczących zapylenia w zakładach. Nie dają one bowiem możliwości zebrania statycznie naładowanych pyłów występujących w środowisku pracy.

Wielkim wkładem sia Abrasives w redukowanie tego problemu jest produkcja bardzo efektywnych, antystatycznych taśm bezkońcowych.

Warto jest więc wybrać to, co jest najlepsze dla środowiska naturalnego i Twojego zdrowia. Poza innymi zaletami technologicznymi warto jest stosować materiały ścierne sia Abrasives z trzech powodów:


Czysta produkcja

Specyficzne rodzaje klejów i żywic w połączeniu z nowoczesnymi systemami odpylającymi powodują, że materiały ścierne sia Abrasives są produkowane bez zanieczyszczeń i szkody dla środowiska naturalnego


Czysta utylizacja

Wszystkie materiały ścierne sia Abrasives zawierają substancje, bez niebezpiecznych frakcji, dlatego też mogą być spalane na terenie zakładu lub wyrzucane bez obaw


Opakowania z surowców wtórnych

Wszystkie opakowania sia Abrasives wykonane są z wielokrotnie przetworzonego kartonu. Nadają się one do ponownego użytku i są tanie.